Güvenli Adımlara Hazırlık - 3
ECE AĞABEYOĞLU

Konfor alanından çıkmak isteyenlerin hedefe ihtiyacı vardır. Ancak, hedef belirleyebilmek için kendimiz hakkında gerçekçi bir farkındalık ön koşuldur. Bu seminerde, İLGİ ALANLARI konusunu ele alarak, hem kendimiz hakkındaki farkındalığımızı geliştiriyor, hem seçeneklerimizi fark ediyoruz. Bu eğitim, 5 modülden oluşan Güvenli Adımlara Doğru eğitim serisinin 3. modülüdür. Modüllerin sırayla alınması zorunlu olmamakla birlikte, tamamını almak veya tamamen kişiye odaklı çalışma için bireysel koçluk almak, etkili bir tamamlayıcıdır.

Eğitimin Faydası

Konfor alanından çıkmak isteyenlerin hedef belirleme ve harekete geçmede neleri dikkate alabileceklerini anlamalarını sağlar. 5 modülden oluşan Güvenli Adımlara Doğru eğitim serisinin 3. modülüdür.

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

İş arayanlar, kariyerinde bir sonraki hamleye karar vermek isteyenler, farklı bir alana veya işyerine geçiş hayal edenler. İlgi alanlarının karar verme ve harekete geçmedeki etkilerini merak edenler.

Eğitim İçeriği

İlgi alanlarının hayatımızda ne gibi etkileri olduğuna yakından bakıyor, bugünkü işimiz ve hayatımızla bağlantılarını ele alıyoruz. Geleceğe yönelik vizyon oluşturmada nasıl kullanabileceğimizi belirliyoruz.