ECE AĞABEYOĞLU
Danışman / Eğitmen / Koç

Ece, bireylerin kendi renklerini keşfederek amaçları doğrultusunda kullanabildiği, başarı ve anlam duygusuyla kendilerine, kurumlara ve çevrelerine değer katabildikleri yolu bulmalarına ve yürümelerine aracılık etmektedir. 1998’den beri iş hayatındadır. Kurumsal çatı altındaki ilk 17 yılı boyunca; Commercial Union Hayat Sigorta (Avivasa) – finansal danışmanlık, İş Bankası - kurumsal kredi uzmanlığı, HSBC İnsan Kaynakları - Eğitim ve Geliştirme Müdür Yardımcısı/Eğitmenlik, yetkinlik eğitimleri yöneticiliği, Genç Yetenek programı değerlendirme merkezi danışmanlığı yapmış, kurum içi koçluk, yenilenen şube yapılanmasında proje koordinatörlüğü ve Değerler Bazlı Liderlik projesinin başlatılmasında Avrupa Bölgesi liderliğini üstlenmiştir. 2010’dan bu yana 15’ten fazla kuruma danışmanlık ve eğitmenlik hizmeti vermiştir.(*) Kurumsal eğitimlere Günizi Kurumsal Gelişim ve Danışmanlık firması ile, bireysel koçluğa ise Kendi Yolun markası ile devam etmektedir.

Sosyal Sorumluluk kapsamında ise, Genç Hayat Vakfı ve Özel Sektör Gönüllüleri Derneği’nin meslek liselerine yönelik projelerinde eğitmen ve danışman olarak, Darüşşafaka ve Esas Sosyal Vakfı’nın ise gençlere yönelik programlarında mentor olarak görev yapmış, STK’lara yönelik “Sürdürülebilir Gönüllülük” atölye çalışması düzenlemiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Co-Op’ta kariyer koçluğuna devam etmektedir. Uzmanlık alanları içinde;

- Kariyer koçluğu ve danışmanlığı,
- Değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamaları,
- İletişim becerileri

bulunmaktadır.

T.E.D. Ankara Koleji, Hacettepe Üniv. İstatistik Bölümü lisans ve İstanbul Bilgi Üniv. Örgütsel/Endüstriyel Psikoloji yüksek lisans mezunu, Alliant International University I/O Psychology danışmanlık sertifikası sahibidir. Mesleki yeterlilik belgeli İş ve Meslek Danışmanı ve ICF akredite ACTP sertifikalı profesyonel koçtur. IODA Türkiye Uluslararası Organizasyonel Gelişim Derneği kurucu üyesidir. Koşu, yardımseverlik ve gönüllülük, sivil toplum ilgi alanlarıdır.