T-Manager Academy Nedir?

 T-Manager Academy, T-Manager Yetenek Geliştirme Platformunun çevrimiçi eğitim uygulamasıdır.


Çeşitlendirilmiş ve esnek çevrimiçi kurs tasarımlarıyla, çevrimiçi öğrenme deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. T-Manager Academy’de çeşitlendirilmiş öğrenme araçları ile kendi hızınızda ve diğer öğrencilerle etkileşim kurarak keyifli bir öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.


T-Manager Academy’nin Diğer Çevrimiçi Öğrenme Platformlarından Farkı Nedir?


T-Manager Academy, bir yandan bağımsız bir çevrimiçi öğrenme platformu iken, diğer yandan entegre bir yetenek geliştirme modelinin parçası. Dolayısı ile sadece çevrimiçi öğrenme hizmeti sağlamaktan daha büyük bir amaca sahip.


pT-Manager (T-Manager Personal) ve eT-Manager (T-Manager Enterprise) üyeleri, kendilerine önerilen gelişim planı çerçevesinde, kurslarını T-Manager Academy üzerinden sağlayabiliyor ve gelişim takiplerini kendilerine sunulan raporlar üzerinden her aşamada takip edebiliyorlar.


T-Manager Academy kurs içerikleri, T-Manager Academy ile birlikte, pT-Manager ve eT-Manager üzerinde doğan ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda şekilleniyor. Dolayısı ile T-Manager Academy sadece size ya da kurumunuza özel bir gelişim platformu olarak özelleşebiliyor.


T-Manager Academy’de yer alan kurslar, çevrimiçi öğrenmenin sınırlarını zorluyor ve kısıtlarını aşmaya yönelik çözümler sunuyor. Her kurs video, makale, tartışma, ödevler, ses kayıtları, sınavlar gibi çoklu öğrenme araçları ile çeşitlendirilmiş öğrenme deneyimi sunuyor.


T-Manager Academy öğrencileri aynı zamanda T-Manager Academy kurs topluluğunun da bir parçası oluyor. Öğrenme için topluluk desteğinden yararlanmak, farklı bakış açılarına ulaşma, yeni insanlarla tanışma, fikirleri tartışma imkanları ile interaktif bir çevrimiçi öğrenme deneyimi sağlıyor.