Öğrenme Seçenekleri

T-Manager Academy, üç farklı kurs ve iki farklı erişim seçeneği sunar. Kendiniz için en uygun erişim ve kurs seçenekleri ile yeni beceriler geliştirebilirsiniz. Dilerseniz bu seçenekleri bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

Kurs Seçenekleri


Ücretsiz Kurslar

Ücretsiz kurslara, sadece kurs süresi boyunca erişim sağlayabilirsiniz. Kursun başlangıç tarihinden daha sonraki bir tarihte katılım sağlamış olsanız bile, katılım hakkınız kurs süresi kadar olacaktır. Bu süre kursa kayıt yaptırdığınız günden itibaren başlar. Ücretsiz kurslarda kurs testlerine erişim sağlayamazsınız.


Ücretli Kurslar

Ücretli kurslara, kurs süresi boyunca erişim sağlayabilirsiniz. Kursun başlangıç tarihinden daha sonraki bir tarihte katılım sağlamış olsanız bile, katılım hakkınız kurs süresi kadar olacaktır. Bu süre kayıt olduğunuz tarihte başlar. Kursu tamamladığınızda, dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. Ücretli kurslarda, tamamladığınız her bir kurs için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni kurslar almak için kullanabilirsiniz.


Özelleştirilmiş Kurslar

Özelleştirilmiş kurslar sınırlı veya tek kişilik kontenjana sahip, daha fazla çevrimiçi görüşme ve/veya birebir görüşmeler ile yürütülen kurslardır. Özelleştirilmiş kurslara ücretli olarak erişilebilmektedir. Özelleştirilmiş kurslarda, tamamladığınız her bir kurs için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni kurslar almak için kullanabilirsiniz.


Erişim Seçenekleri


Artırılmış Erişim Paketi

Kayıt olduğunuz ücretli veya ücretsiz bir kursu artırılmış erişim paketine yükselttiğinizde, o kursa, bir yıl süresince ulaşma hakkına sahip olursunuz. Böylece kendi öğrenme esnekliğinizde çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Kursu dilerseniz tekrar ederek, hatırlatma ve pekiştirmeler sağlayabilirsiniz. Bir yıllık erişim süresi, kursa başladığınız tarihte başlar. Varsa kurs testlerine erişim sağlayabilirsiniz. Kursu tamamladığınızda, dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. Bu pakete özelleştirilmiş kurslar dahil değildir.

Tamamladığınız kurslar için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni kurslar almak için ya da T-Manager’ ın diğer hizmetlerine ulaşmak için kullanabilirsiniz. 


Sınırsız Erişim Paketi

Sınırsız erişim paketine dahil olduğunuzda, bir yıl boyunca T-Manager Academy’de yer alan ücretli ve ücretsiz tüm kurslara, pT-Manager' da yer alan tüm gelişim paketlerine istediğiniz zaman erişim özgürlüğü elde edersiniz. Almış olduğunuz tüm kurslara ve gelişim paketlerine, bir yıl boyunca dilersiniz tekrar tekrar ulaşabilirsiniz. Kursların ve gelişim paketlerinin süresini kendinize göre ayarlayabilir, kendi esnekliğinizde kursu ya da gelişim paketini bir yıl içinde dilediğiniz sürede tamamlayabilirsiniz. Kurslar ve gelişim paketleri bir yıl boyunca devam ya da tekrar etmeniz için size açık kalır. Tamamladığınız her kurs ve gelişim paketi için dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. Sınırsız erişim paketinin süresi, sınırsız erişim paketine kayıt olduğunuz tarihte başlar.

Tamamladığınız kurslar ve gelişim paketleri için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni kurslar ve gelişim paketleri almak için kullanabilirsiniz.