BİZ KİMİZ?

 • Kurumsal yönetim alanında uzun yıllardır çalışan,
 • Bu süre zarfında onlarca kurumla ve yüzlerce insan ile temasta bulunan,
 • En popüler olanları da dahil, tüm kurumsal yönetim araçlarının temelinde insan olduğunu bizzat gözlemleyen,
 • Kendine has yetenekleri keşfetmenin ve geliştirmenin sadece bireyin ya da iş hayatının değil, tüm evrenin en güçlü kuralı olduğuna inanan,
 • Bu düşünce üzerinde uzun uzun kafa yoran,
 • İnsanın ve temelinde insan unsuru bulunan organizasyonların geleceğin dünyasına hazırlanmasına katkı sağlamayı amaçlayan,
 • Bu amaçla T-Manager projesini ortaya koyan,
 • Çokça idealist,
 • Fazlası ile iddialı,
  Ama en çok;
 • Katma değer sağlama çabası ile ‘‘ÜRETEN’’
bir ekibiz.

Adını, Natural Selection (Doğal Seçilim) fikrinden alan, NS Consulting&Technology bünyesi altında faaliyet gösteriyoruz. (www.nsconsulting.com.tr). Kişiler, kurumlar, eğitmenler, meslek profesyonelleri, danışmanlar, koçlar, mentorlar gibi ilgili tüm tarafları bir araya getirerek, gerçek anlamda yetenek gelişimi için büyük bir ağ oluşturmayı hedefliyoruz.

T-Manager Academy Nedir?

Öğrenme, günümüzde, bütün hayat süresini kapsayan bir süreç olarak değerlendiriliyor. Hayat boyu öğrenme ve öğrenen organizasyon kavramları hem kurumsal hem bireysel rekabet şartları için ayırt edici kazanımlar sunuyor.
Ancak bilginin ve bilgi kaynaklarının, çok daha kaotik hale gelmesi, verimli öğrenme süreci üzerinde avantajlar kadar dezavantajları da beraberinde getiriyor. Hem bireysel hem de kurumsal düzeyde öğrenme sürecinin doğru yönetilmesi giderek daha da fazla önem kazanıyor.

T-Manager Yetenek Geliştirme Platformu, hem kurumlar hem de bireyler için, gelişim sürecini ihtiyaç analizleri ile başlatan, ihtiyaca uygun gelişim önerileri sunan, gelişim sürecini adım adım takip eden ve raporlayan bütüncül bir yetenek geliştirme modeli sağlıyor.

T-Manager Academy, pT-Manager, eT-Manager ve T-Manager Academy olmak üzere birbirlerine entegre üç modülden oluşan T-Manager Yetenek Geliştirme Platformunun eğitim ve danışmanlık ayağını oluşturuyor.

T-Manager Academy Hizmetleri Nelerdir?

T-Manager Academy, hem kurumsal hem de bireysel olarak yararlanılabilecek, hayatın tüm alanlarına dair canlı ve video eğitimler ile danışmanlık hizmetleri sağlıyor. T-Manager Academy üzerinden, profesyonel eğitimler alabileceğiniz gibi, bireysel olarak ilgili ve ihtiyaç duyduğunuz alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Manager Academy’nin Diğer E-Öğrenme Platformlarından Farkı Nedir?

T-Manager Academy, sadece e-öğrenme hizmeti sağlamaktan daha büyük bir amaca sahip. T-Manager Academy, bir yandan bağımsız bir e-öğrenme platformu iken, diğer yandan entegre bir yetenek geliştirme modelinin parçası.

pT-Manager (bireysel yetenek geliştirme platformu) ve eT-Manager (kurumsal yetenek geliştirme platformu) üyeleri, kendilerine önerilen gelişim planı çerçevesinde, eğitimlerini T-Manager Academy üzerinden sağlayabiliyor ve gelişim takiplerini kendilerine sunacağımız raporlar üzerinden her aşamada takip edebiliyorlar.

T-Manager Academy eğitim içerikleri, T-Manager Academy ile birlikte, pT-Manager ve eT-Manager üzerinde doğan ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda şekilleniyor. Dolayısı ile T-Manager Academy sadece size ya da kurumunuza özel bir gelişim platformu olarak özelleşebiliyor.

T-Manager Academy, T-Manager’ın bireysel ve kurumsal üyelerine, yüz yüze eğitimler, sınıf eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri de sağlıyor.
Şahsınıza ya da kurumunuza özel yetenek gelişim modelinin nasıl tasarlandığı hakkında bilgi almak için, pT-Manager ve eT-Manager platformlarını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.