Uzman olduğunuz konularda eğitimler verin

T-Manager Academy Eğitim Platformu, uzman olduğunuz konuda, bu konulara ilgi duyan ve bu konularda eğitim almak isteyen kişiler ile canlı eğitimler ile bir araya gelmenize imkan sağlar.
Hazırladığınız eğitim içeriğini T-Manager Academy üzerinden duyurabilir, ilgi duyan kişilere ulaştırabilirsiniz. Eğitim konusu, içeriği, süresi, katılımcı kitlesi ve zamanı tamamen sizin insiyatifinizdedir.
T-Manager Academy’nin size sunmuş olduğu eğitim platformu ile belirlediğiniz saatte eğitim katılımcıları ile buluşarak, eğitim sınıfında bulunan katılımcılarla interaktif bir eğitim keyfi yaşayabilirsiniz.
Siz bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırken, katılımcılarınız da yazılı ya da sesli mesajlarla hem sizinle hem de eğitim sınıfındaki diğer katılımcılarla iletişim kurabilirler.

Mesleki Koçluk Yapın

T-Manager Academy Mesleki Koçluk Platformu ile de uzman olduğunuz konuda, sizin uzmanlık alanınızda mesleki koçluk hizmeti almak isteyen profesyonellerle canlı görüşmeler ile bir araya gelmenize imkan sağlar. Mesleki koçluk verebileceğiniz konuyu T-Manager Academy üzerinden duyurabilir, ilgi duyan kişilere ulaştırabilirsiniz. T-Manager Academy’nin size sunmuş olduğu Mesleki Koçluk Platformu ile belirlediğiniz saatte danışanınız ile buluşarak, interaktif bir bilgi paylaşımı keyfi yaşayabilirsiniz. Dilerseniz mesleki koçluk hizmetinizi, canlı görüşmelerin yanı sıra, birlikte saha çalışmaları, doküman paylaşımı gibi ek faaliyetlerle de destekleyebilirsiniz.

Başvuru Formu

Bize uzmanı olduğunuz konuları belirterek cv nizi göndererek T-Manager ekibine katılabilirsiniz.

Başvuru yaparak Eğitimci Ol Sözleşmesi'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.